İYİ PARTİ Başkan Adayı Türemiş’e vatandaştan sıcak ilgi

İYİ PARTİ Başkan Adayı Türemiş “Milletvekilimiz Ankara’da Bizler Burada Aksaray’ın Menfaatleri İçin Mücadele Ettik Etmeye De Devam Edeceğiz”

İYİ PARTİ Başkan Adayı Türemiş’e vatandaştan sıcak ilgi
Yazar : Tarih : Okunma : 8.116 views Yorum Yap

İYİ Parti Başkan Adayı Türemiş “Milletvekilimiz Ankara’da Bizler Burada Aksaray’ın Menfaatleri İçin Mücadele Ettik Etmeye De Devam Edeceğiz”

İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş ve İYİ Parti Aksaray Yönetim Kurulu üyeleri Cumartesi Pazarı ve Örnek Sanayi Sitesi’nde esnaf ve vatandaşlarla buluşarak  istek ve taleplerini dinledi.

“31 Mart Yerel Seçimleri öncesi seçim çalışmaları kapsamında Aksaray’da sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız” diyen İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Türemiş “Soğuk havalarda bizi hiç etkilemiyor. Tam tersi vatandaşımızın sıcak ilgisi ve teveccühü içimizdeki Aksaray sevdasını, hizmet etme aşkını daha çok alevlendiriyor. Gittiğimiz her yerde bizleri bağrına basan hemşerilerimizin gözlerindeki samimi bakıştan anlıyoruz ki Aksaray kararını vermiş. İYİ kadrolarla hizmet bekliyor” dedi.

“Hemşerilerimiz  ‘Yeterince şans verdik  şimdi değişim İYİ’lerle olacak’ diyor”

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Türemiş, 15 yıldır Aksaray’ı yöneten AK Parti’nin Aksaray’a yeterince hizmet etmediğini düşündüğünü söyleyerek “Öyle değil mi? Öyle olmasaydı AK Parti bütün imkanlarına rağmen 15 yıllık süreç içinde 2 belediye başkanı değiştirir miydi? Demek ki yanlış ya da eksik giden bir şeyler gördü ki yenilik şart dedi. Aksaraylı hemşerilerimiz de şimdi diyor ki ‘bizler yeterince  şans verdik, denedik. Değişen bir şey olmadı. Onun için yenilik ve değişim İYİ’lerle olacak’ diyor. Bizler halkımıza daha yakın bir belediyecilik anlayışı ile hep birlikte bu güzel şehri örnek gösterilecek iller arasında hak ettiği yere ulaştıracağız” diye konuştu.

“Bizler seçim günü söz verip de unutanlardan olmayacağız”

“Hemşehrilerimizin gönüllerindeki partilere ve liderlerine hepimizin saygısı var” diyen Türemiş, “Bu güzel ili partilerimizin liderleri yönetmeyecek. Bizler yöneteceğiz. Artık seçim saatinde verilen, seçim bitince unutulan sözlere hemşehrilerimizin itibarı kalmamış. Bizler henüz 17 aylık bir parti olmamıza rağmen Milletvekilimizin Mecliste Aksaray için neler yaptığına Aksaray’ın menfaatleri söz konusu olunca nasıl çaba gösterdiğine şahidiz. Hemşehrilerimiz Ankara’da Ayhan Vekilim’den Aksaray da benden aynı performansı istiyor. Ben de onların bize güvenini inşallah boşa çıkartmayacağıma söz veriyorum” ifadelerini kullandı.

İlk yorumu siz yazın