EREL “Aksaray’ın adını Türkiye ye öğrettik bu bile başlı başına hizmettir”

EREL “Aksaray’ın adını Türkiye ye öğrettik bu bile başlı başına hizmettir”

EREL “Aksaray’ın adını Türkiye ye öğrettik bu bile başlı başına hizmettir”
Yazar : Tarih : Okunma : 5.056 views Yorum Yap

İYİ PARTİ BAŞKAN ADAYI TÜREMİŞ “VATANDAŞI MAKAM KAPILARINDA BEKLTEYE SON VERECEĞİZ”

İYİ Parti Aksaray Milletvekili Erel “Bizler hiç olmasa Aksaray’ın adını ‘Niğde Aksaray mı?’ sorusunu sormaktan kurtardık” dedi.
31 Mart Yerel Seçimleri için sahada günde 2-3 programa katılarak çalışmalarına devam eden İYİ Parti Milletvekili Ayhan Erel ve Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş Kurşunlu Cami arkasında bir kıraathanede kendilerini dinlemek için gelen vatandaşlara hitap etti. Milletvekili Ayhan Erel yaptığı konuşmada “Hepiniz beni yakından tanıyorsunuz. 6 aydır Türkiye Büyük Milet Meclisinde ilimizin sorunları gündeme taşıyorum. Şimdi birileri diyormuş ki ‘Öyle konuşmakla olmuyor bu işler.’ Kardeşim biz şu an ricacı durumundayız. Allah nasip eder, İYİ Parti iktidar olur… Bakın memleketin sorunları nasıl bir bir çözüme kavuşuyor, hep birlikte yaşa görürüz. Bizler 6 aydır Meclis’te en azından İlimizin ismini Niğde Aksaray mı? İstanbul Aksaray mı, Konya Aksaray mı? sorularından kurtardık bazıları onu bile yapamamıştı” dedi.
Kendisine zaman zaman neden belediye Başkan Adayı olmadığının sorulduğunu ifade eden Erel, “Şimdi bana ‘Sen neden Belediye Başkan Adayı olmadın?’ diye soranlar var. Kıymetli Hemşerilerim Ben Ankara’daki eliniz ayağınızım. Telefonum 24 saat açık. Ankara’da her zaman sizin hizmetinizde olan bir vekiliniz var. Ben Ankara’da, Özhan kardeşimiz burada sizlerin, çocuklarınızın geleceği için çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
“Vatandaşı Makam Kapılarında Bekletmeye Son Vereceğiz”
İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Türemiş de yaptığı konuşmada “Ben çalışarak dinlenen biriyim. Benim lügatimde ‘yorulmak’ diye bir kavram yoktur” dedi. Aksaray’ın sorunlarının uzun zamandır tespit edildiğini dile getiren Başkan Adayı Türemiş, “25 kişilik bir proje ekibimiz ile Aksaray’a neler yapabiliriz diye gece gündüz çalışıyoruz. Projelerimizi yakında sizlerle paylaşacağız. Benim çok önemsediğim en önemli projelerimden biri gezici Başkanlık Ofisi. Bizler hemşehrilerimizi makamımıza çağırmayacağız. Kendimiz hemşehrilerimizin ayağına gideceğiz.
Gezici Başkanlık Ofisi ile 48 mahallemizi ekibimle birlikte her hafta ziyaret edip vatandaşımınız taleplerini yerinde dinleyeceğiz. Sizlerden gelen talep, istekler doğrultusunda projelerimizi geliştireceğiz, yön vereceğiz” diye konuştu. “Sizlerin desteğine ihtiyacımız var” diyen İYİ Parti Başkan Adayı Türemiş “Hepinizin kalbindeki parti ve liderlerine sevgimiz ve saygımız var. Söz konusu Aksaray ve Aksaray’ın artık boşa geçecek bir günü bile yok. Böyle düşünerek elimizi vicdanımıza koyarak sandığa gidelim” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yazın