İYİ Parti Aksaray İl Teşkilatına Genel Merkezde Özel İlgi

İYİ Parti Aksaray İl Teşkilatına Genel Merkezde Özel İlgi.

İYİ Parti Aksaray İl Teşkilatına Genel Merkezde Özel İlgi
Yazar : Tarih : Okunma : 5.532 views Yorum Yap

Aksaray İYİ parti Belediye Başkan adayları Genel merkezde eğitim seminerine katıldı. İYİ parti Genel merkezinde Aksaray il temsilcilerine özel ilgi gösterilmesi gözlerden kaçmadı.

İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu ile Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şenol Bal’ın konuşmacı olarak katıldığı seminere Aksaray İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş ile birçok ilin belediye başkan adayı katıldı. Seminerde İYİ Parti belediye başkan adaylarına kurumsal kimlik çalışmaları ile sahada seçim çalışmalarında uyulması gereken kurallar ve seçim güvenliği hakkında bilgilendirme yapıldı.

“Yakından Takip Ediyoruz

Bir çok ilin belediye başkan adaylarının katıldığı bilgilendirme seminerinde, Aksaray’a özel ilgi gösteren İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcıları Dervişoğlu ve Bal “Aksaray’ın 24 Haziran Genel Seçimlerinden başlayarak İYİ Parti’ye ve adaylarımıza gösterdiği sıcak ilgiyi ve teveccühü takip ediyoruz. Aksaray bizim göz bebeğimiz.

Aksaray halkının kararını İYİ’lerden yana kullanacağından eminiz. İYİ’ler şehri Aksaray’a selam ve sevgilerimizi iletin” ifadelerini kullandı.

İlk yorumu siz yazın