Mağaza içerinde mastürbasyon yaptı kameralara yakalandı

Güzellik malzemeleri satan Mağaza içerinde reyonlar arasında müşteri ve çalışanlara aldırmadan mastürbasyon yaptı kameralara yakalandı.

Mağaza içerinde mastürbasyon yaptı kameralara yakalandı
Yazar : Tarih : Okunma : 4.130 views Yorum Yap

UYARI: Bu haber Cinsel içerik içermektedir 18 yaşından küçük şahısların bu haberi okuması veya okutulması sakıncalıdır.

Aksaray’da Güzellik Malzemeleri satan bir iş yerine gelen erkek şahıs reyonların arasından müşteri ve çalışanlara aldırmadan mağaza çalışanlarını gözetleyerek reyonlar arasında mastürbasyon yaparken mağazanın güvenlik kameralarına yakalandı.

Olay öğle saatlerinde Aksaray’da güzellik malzemeleri satan bir iş yerinde meydana geldi. Mağaza yöneticisi T.B.  mağazaya gelen erkek bir şahsın reyonların arasından mağaza çalışanlarını gözetlediğini ve reyonlar arasında mastürbasyon yaparak daha sonra mağazadan ayrıldığını polise bildirdi. Aksaray Emniyet müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Masasına bağlı ekipler kamera görüntülerini inceleme altına aldı. Yapılan incelemede bir erkek şahısın reyonlar arasında müşteri ve çalışanların bulunduğu esnada mastürbasyon yaparak bir süre mağaza içerisinde dolaştığı ve sonrasında ayrıldığını belirlemesi üzerine iş yerinin güvenlik kamera kayıtları incelenerek şahsın kimlik tespiti yaptı. Olayı gerçekleştiren Şüpheli kişinin 1975 doğumlu Abdulrahim K. olduğunu belirledi.1975 doğumlu Abdulrahim K. kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Aksaray il Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından Adli Mercilere sevk edildi.

İlk yorumu siz yazın