Türemiş “Aksaray’ın Gözü Kulağı olacağız”

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş seçim çalışmaları kapsamında Ankara Caddesi ve civarındaki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Her seçim çalışmasında vatandaşın yoğun ilgisi ve sıcak sevgi gösterileriyle karşılandıklarını belirten İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Türemiş “Seçime kadar sıkmadık el, çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmayacağız” açıklamasını yaptı. Türemiş “Sizler de görüyorsunuz, vatandaşlarımız..

Türemiş “Aksaray’ın Gözü Kulağı olacağız”
Yazar : Tarih : Okunma : 6.191 views Yorum Yap

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş seçim çalışmaları kapsamında Ankara Caddesi ve civarındaki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. 
Her seçim çalışmasında vatandaşın yoğun ilgisi ve sıcak sevgi gösterileriyle karşılandıklarını belirten İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Türemiş “Seçime kadar sıkmadık el, çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmayacağız” açıklamasını yaptı. Türemiş “Sizler de görüyorsunuz, vatandaşlarımız bize gerçekten samimi bir teveccüh gösteriyor ve sorunlarını anlatıyor. Ayhan Erel Milletvekilimiz Ankara’da, biz burada Aksaray’ın bizim, her zaman gören gözü duyan kulağı ve iş yapan elleri olacağız. Vatandaşımız bu ile kimlerin neler yaptığının çok iyi farkında. Artık vatandaşımız iyiyi, kötüyü ayırt etmiş ve kararını vermiş görünüyor” diye konuştu.
“Her Kesime Ulaşmaya Çalışıyoruz”
Seçim çalışmalarına da hız verdiklerini söyleyen İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş “Gündüzleri sahada, akşamları mahalle toplantılarında, sabahın erken saatlerinde esnafla bir arada olabileceğimiz her yerde bulunmaya çalışıyoruz. Partimize gelen telefonlar ve mailler var. ‘Bizleri neden ziyaret etmiyorsunuz?’ diye gün içerisinde. 4-5 program yapıyoruz. Bir taraftan basınla buluşmalarımız devam ediyor. Diğer taraftan gelen her davete her toplantıya icabet etmek için yoğun bir gayret sarf ediyoruz. Burada bizimle birlikte gecesini gündüzüne katan İYİ Parti Teşkilatı’na teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İlk yorumu siz yazın