Türemiş “BUGÜN OLSA YİNE CANLARINI ORTAYA KOYARLAR”

İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi günü için yazılı bir mesaj yayınladı. Türemiş yayınladığı mesajında…….

Türemiş “BUGÜN OLSA YİNE CANLARINI ORTAYA KOYARLAR”
Yazar : Tarih : Okunma : 4.392 views Yorum Yap

“BUGÜN OLSA YİNE CANLARINI ORTAYA KOYARLAR”
İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi günü için yayınladığı mesajında Türk Milleti’nin vatanı için tüm fedakarlıkları gözünü kırpmadan gerçekleştireceğini belirterek “15 Temmuz gecesi ülkemizi farklı yönlere çekmek isteyen hainlerin kurduğu planları, vatanı uğruna ölümü göze alan Türk Milleti’miz yerle bir etmiştir. Darbenin her türlüsüne karşı duruş sergileyen Türk Milleti bu vatan topraklarında hainlere yer bırakmayacağını açıkça göstermiştir” dedi.

İYİ Parti olarak darbe girişimlerinin karşısında durduklarını ve hiçbir şekilde kabul etmediklerini vurgulayan Türemiş “Dört yıl önce ülkemizin başına çorap örmek isteyenlere en güzel cevabı Türk Milleti olarak hepimiz verdik. Bir çetenin kalkıştığı darbe girişiminin yıl dönümü olan o gece Türk Milleti’miz korkusuzca canını ortaya koydu. Bu vesileyle demokrasi şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize sağlıklı, uzun ömürler, tüm şehit ailelerimize sabır ve baş sağlığı diliyorum. Bugün yaşanan bir çok olumsuzluğa rağmen milletimizin gerekirse bugün de demokrasi, istikbal ve istiklal için gözünü kırpmadan canını ortaya koyacağından hiç şüphem yok. Allah o günleri bir daha yaşatmasın” ifadelerini kullandı.

 

 

İlk yorumu siz yazın