ASÜ öğrencilerine TEM polisinden Terör bilgilendirme standı

Aksaray Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğümüzce gerçekleştirilen bilgilendirme ve önleme faaliyetleri çerçevesinde: 2021-2022 Yılı Eğitim-Öğretim döneminde Aksaray Üniversitesinde öğrenim gören…..

ASÜ öğrencilerine TEM polisinden Terör bilgilendirme standı
Yazar : Tarih : Okunma : 390 views Yorum Yap

Aksaray Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğümüzce gerçekleştirilen bilgilendirme ve önleme faaliyetleri çerçevesinde: 2021-2022 Yılı Eğitim-Öğretim döneminde Aksaray Üniversitesinde öğrenim gören ve üniversitemizi yeni kazanan öğrencilerimizi terör örgütleri ve örgütlerle iltisaklı gruplarla ilgili olarak bilgilendirmek, bu konuda öğrencilerimizle sürekli olarak diyalog içerisinde olmayı sağlamak amacıyla;

04.10.2021-08.10.2021 tarihleri arasında Aksaray Üniversitesi yerleşkesi içerisinde stant kurulmuş olup, öğrencilerimizle doğrudan iletişime geçilerek broşür ve hediye dağıtımı ile bilgilendirme faaliyetinde bulunuldu.

Yapılan açıklamada, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi korumak ve güvenli bir şekilde eğitim almalarını sağlamak amacıyla çalışmalarımız kararlılıkla devam edecektir. “ifadelerine yer verildi.