Çarşı ve Mahalle Bekçileri tarafından 2 suçlu yakalandı

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Çarşı ve Mahalle Bekçileri tarafından H.D. ile S.İ. isimli şüpheli şahısların bulundukları araç içerisinde kimlik kontrolü yapıldığı esnada….

Çarşı ve Mahalle Bekçileri tarafından 2 suçlu yakalandı
Yazar : Tarih : Okunma : 4.240 views Yorum Yap

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Çarşı ve Mahalle Bekçileri tarafından H.D. ile S.İ. isimli şüpheli şahısların bulundukları araç içerisinde kimlik kontrolü yapıldığı esnada H.D. isimli şahıs hakkında yakalama kararı olduğu tespit edildi.

Narkotim ekiplerinin de katılımıyla yapılan aramalarda uyuşturucu kullanmaya yarayan çokça aparat ve tabanca ele geçirildi. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından derinleştirilen soruşturmada H.D. isimli şüpheli şahıs uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanmak suçundan işlem görürken, S.İ. isimli şüpheliye ait farklı nitelikte ve özellikte uyuşturucu maddelere el konuldu.

Uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını kolaylaştırma suçundan S.İ. gözaltına alındı. Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilen S.İ. isimli şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlk yorumu siz yazın