Aksaray’da Kayınbaba damadını öldürdü

Aksaray’da kayınbaba ile damat arasında çıkan silahlı kavgada damat kayınbabanın silahıyla vurularak öldürüldü. Olay Aksaray’ın Sultanhanı ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde Ahmet Tokebedük’e ait müstakil evin bahçesinde meydana geldi.. Olay yerindeki görgü tanıklarının iddialarına göre eşiyle boşanma aşamasında olan Aksaray’da Marka Reklam isimli iş yeri sahibi Mehmet Akif Bozdemir’i (30). Görüşmek için eşinin kaldığı Kayın babası Ahmet..

Aksaray’da Kayınbaba damadını öldürdü
Yazar : Tarih : Okunma : 6.922 views Yorum Yap
Aksaray’da kayınbaba ile damat arasında çıkan silahlı kavgada damat kayınbabanın silahıyla vurularak öldürüldü.

Olay Aksaray’ın Sultanhanı ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde Ahmet Tokebedük’e ait müstakil evin bahçesinde meydana geldi..

Olay yerindeki görgü tanıklarının iddialarına göre eşiyle boşanma aşamasında olan Aksaray’da Marka Reklam isimli iş yeri sahibi Mehmet Akif Bozdemir’i (30). Görüşmek için eşinin kaldığı Kayın babası Ahmet Tokebedük (49 ‘)’e ait Sultanhanı ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan eve gitti.

Ahmet Tokebedük (49 ‘)’e ait müstakil evin bahçesinde kızıyla boşanma aşamasında olan 30 yaşındaki damadı Mehmet Akif Bozdemir ile boşanma konusu nedeniyle tartıştı. Tartışmanın büyüyüp kavgaya dönüşmesi üzerine Tokebedük, tabancayla damadı Bozdemir’i ateş etti.  Yaralanan 30 yaşındaki damadı Mehmet Akif Bozdemir, ihbarla çağrılan ambulansla Aksaray’ın Sultanhanı ilçesi Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Sultanhanı ilçesi Devlet Hastanesine kaldırılan Mehmet Akif Bozdemir’i (30). doktorların tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Hastane morguna kaldırılan Mehmet Akif Bozdemir (30). ‘in cansız bedeni daha sonra otopsi için Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü öğrenildi.

İlk yorumu siz yazın