İYİ PARTİ’YE YENİKENTLİ DESTEĞİ

İYİ PARTİ’YE YENİKENTLİ DESTEĞİ.

İYİ PARTİ’YE YENİKENTLİ DESTEĞİ
Yazar : Tarih : Okunma : 5.771 views Yorum Yap

İYİ PARTİ’YE YENİKENTLİ DESTEĞİ

Aksaray Merkez’de çeşitli mahallelerde yaşayan Yenikent Kasabalı birçok vatandaş Ebulfeyz Elçibey Caddesi’nde toplanarak İYİ Parti İl Binasına yürüdü. Vatandaşlar İYİ Parti İl binası önünde yaptıkları açıklamada İYİ Parti saflarına geçtiklerini ve 31 Mart Yerel Seçimlerinde İYİ Parti’ye destek olacaklarını” söyledi.
Yenikent Kasabalı olup Aksaray Merkez’de çeşitli mahallelerde yaşayan birçoğu AK Parti ve MHP üyesi 60-70 kişilik bir grup Ebulfeyz Elçibey Caddesi’nde toplanarak İYİ Parti İl Binasına geldi. Yenikentliler İYİ Parti İl Binası’nda karşılayan İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Türemiş ve İYİ Partili yöneticiler 60-70 kişilik yeni katılan grupla tek tek tokalaşarak hasbıhal etti. Seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Adayı Türemiş, “Yenikentli kardeşlerimizi aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. 16 yıl boyunca burada bulunanların çoğu mevcut iktidara çuval çuval kamyon kamyon oy verdik. Ama gelin görün ki onlar kendilerine tanınan bu güzel teveccühe çok da layık olamadılar. Bu yüzden burada bulunan kıymetli hemşerilerimiz 31 Mart Yerel Seçimlerinde tercihlerini İYİ Parti saflarından yana kullanıp bizleri destekleyerek göstereceklerinin güzel bir davranışını yaptılar. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır” açıklamasında bulundu.

“Bu Sayıyı 5’le Çarpın”

Çeşitli yaş guruplarından 60-70 kişiden oluşan grup, İYİ Parti’ye geçtikten sonra yaptığı açıklamada “Bizler Aksaray Merkez de yıllardır ikamet ediyoruz. Hepimiz yıllar önce memleketimizden daha insancıl daha güzel bir yaşam için, ekmek davası için Aksaray Merkez’e yerleştik inanın şehirde yaşamak, köyde yaşamaktan daha zor hale geldi. Aksaray için sadece biz böyle düşünmüyoruz. Birçok insan da böyle düşünüyor. 31 Mart Yerel Seçimlerinde İYİ Parti’ye ve Belediye Başkan Adayı Sayın Özhan Türemiş’e de destek olmak için bugün burada toplandık. Bu sadece bir başlangıçtır. Buradaki 60-70 kişiyi 5 ile çarpın. Hepimizin eşi dostu akrabası var. Her geçen gün İYİ Parti’nin ilimiz ve ülkemiz yönetiminde ne denli başarılı işler yapacağına inanıyor güveniyoruz. Bu bilinçle İYİ Parti saflarına katıldık” ifadelerini kullandı.

İlk yorumu siz yazın