Rozetini isteyen vatandaşa kendi elleri ile taktı

CHP ve İYİ Parti ortak Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş ve beraberindeki heyet, seçim çalışmaları kapsamında resmi kurumları ziyaret ediyor. Kamu kurum ve kuruluşları ile görüşen İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş kamu çalışanları ve vatandaşlarla samimi ve koyu bir sohbette bulundu. Yakasındaki rozetini isteyen vatandaşa kendi elleri ile taktı Türemiş meraklı..

Rozetini isteyen vatandaşa kendi elleri ile taktı
Yazar : Tarih : Okunma : 8.183 views Yorum Yap

CHP ve İYİ Parti ortak Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş ve beraberindeki heyet, seçim çalışmaları kapsamında resmi kurumları ziyaret ediyor. Kamu kurum ve kuruluşları ile görüşen İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş kamu çalışanları ve vatandaşlarla samimi ve koyu bir sohbette bulundu.

Yakasındaki rozetini isteyen vatandaşa kendi elleri ile taktı

Türemiş meraklı bakışlarla kendisini izleyen bir vatandaşın kendisinden İYİ Parti rozeti istemesi üzerine kendi yaka rozetini çevredekilerin alkışları arasında vatandaşa taktı.
Her geçen gün İYİ Parti’ye ilginin artmayı sürdürdüğünü belirten Başkan Adayı Türemiş “Görüyorsunuz Allah’a şükürler olsun ki bizler gittiğimiz her yerde yoğun ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılanıyoruz. Vatandaşımız artık kendisine uzanacak gerçek İYİ insanların dostluğunu sıcaklığını ve samimiyetini arar olmuş. Bizler onları mahcup etmeyeceğiz. Bu ilginin 31 Mart gününe kadar artarak devam edeceğine ve sandıktan zaferle çıkacağımıza Aksaray’ı iyilerin yöneteceğine biz inandık, vatandaşlarımızda inansın. İYİ yoldayız, yolumuz uzun” dedi.

İlk yorumu siz yazın